У Франківську біля міського озера висаджують дерева

 • Сьогодні, 21 жовтня, у Франківську біля міського озера відбулась висадка дерев у рамках реалізації проекту “Алея до 25-річчя Навчально-наукового Юридичного інституту ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

  “Висаджується 41 дерево: 30 смарагдових туй і 11 китайських верб. Деревцята будуть рости біля озера від місця, де створюють сцену до острова кохання”, – розповідає Сергій Адамович, координатор “Поступового гурту франківців”.

  Також Сергій вважає, що це дуже доречна справа, у яку вкладуються кошти міського бюджету, оскільки місто не має достатньої кількості зелені.

  “Свою частину роботи ми реалізовуємо сьогодні, а на це нам виділили тільки 50 тисяч гривень з проекту”, – додає Адамович.

  Валентина Васильєва, директор Юридичного інституту розповідає, що коли на вченій раді обговорювали святкування річниці Юридичного інституті. Серед низки заходів, які обговорювались, викладачі та студенти підтримали саме висадку дерев.

  “У нас із містом інтереси збіглися, тому сьогодні ми маємо можливість висадити алею. Після висадки ми встановимо тут ще пам’ятний знак. Ми хотіли зробити те, що буде довготривалим, тому надіємось, що ці дерева будуть рости тут хоча б десятиліттями”, – каже директор інститут.

  Читайте також: У Франківську почали чистити озеро на БАМі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!