У Франківську благодійники допомогли знайти роботу юнакам та дівчатам

Сьогодні, 3 жовтня, в Івано-Франківську “Карітас” провів конференцію на тему: “Сприяння працевлаштуванню випускників ПТНЗ, коледжів, технікумів – представників соціально вразливих категорій – запорука їх успішної соціальної інтеграції”.

На конференції підбили підсумки проекту Шанси для освіти та праці для молоді” щодо працевлаштування випускників ПТНЗ, а також обговорили питання соціального супроводу на першому робочому місці

“Пройшовши курс від цих благодійників, я пішов на зустріч з роботодавцями. Мене навчали, пояснювали, що до чого. Тепер я працюю оператором комп’ютерного набору на СТО – працюю з базою даних, шукаю деталі до автомобілів, допомагаю майстрам, спілкуюсь з клієнтами”, – розповів випускник програми Владислав Кубаєвич, сирота.

Директор БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” отець Володимир Чорній зазначив, що діти найбільш уразливих категорій змогли знайти роботу, їм допомагали скласти резюме, вчили спілкуватися з роботодавцями. Було працевлаштовано 30 юнаків та дівчат.

“Ця молодь часто не знає, що їх очікує, в них часто є різні страхи. Сподіваємось, вони відчули нашу допомогу та добре обличчя церкви”, – додав отець Володимир.

Читайте також:  Франківські школярі отримають від “Карітас” перші портфелики

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!