У Франківську близько 12 000 робітників працюють «у тіні»

 • Сьогодні, 20 лютого, в Івано-Франківську розмовляли про вирішення проблем робітничих професій та їхньої підготовки, кадрове забезпечення підприємств міста та робітничу справедливість. Підняли це питання на засіданні 3-сторонньої соціально-економічної ради (профспілки, влада, підприємства).

  Загальна сума заборгованості по виплатах заробітної плати робітникам у місті сягнула у 2017 році близько 17 мільйонів гривень.

  Керівник Івано-Франківської обласної профспілки працівників харчової та переробної промисловості Надія Бурлака розповідає, що близько 6 000 осіб у Франківську звернулися до Центру зайнятості у пошуках роботи, серед них учасники АТО та внутрішньо переміщені особи.

  “Наші три сторони мають працювати над тим, що порушити правила безпеки на виробництві буде неможливо, це буде великий вклад у розвиток цієї сфери”, – наголошує Надія Бурлака.

  Також на комісії розповіли про те, що 12 000 робітників отримають заробітню плату “у тіні”, нелегально за тимчасовими угодами.

 • Однією з основних проблем робітничих професій визнають  саме заробітню плату: вона має сягати такого рівня, щоб робітники не були змушені виїжджати за кордон.

  Читайте також: Івано-франківські ОСББ влаштували акцію “Реальні гроші – реальним споживачам”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!