У Франківську чекають на помічників для Святого Миколая

 • Багато років поспіль, ще задовго до свята Миколая, Мальтійська Служба Допомоги розпочинає традиційну акцію «Святий Миколай іде до сиріт».

  Метою акції є приготування подарунків дітям та сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області до дня Святого Миколая, а також забезпечення їх речами першої необхідності. Все починається з моменту, коли дітки у інтернатах пишуть листи до Святого Миколая, які згодом надходять до офісу Мальтійської Служби Допомоги. У листах дітки пишуть не тільки про омріяні подарунки, які б вони хотіли отримати, а також розказують про себе, свої уподобання, свої мрії та особливі здібності. Пишуть також про те, що болить і чого бракує.

  З такого листа можна багато дізнатись про дитину і вже обрати, для кого ж то можна подарувати трішки радості, тепла та щастя, передає УГКЦ.

  Такого листа до Святого Миколая можна отримати в приміщенні Мальтійської Служби Допомоги за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Лесі Українки,1 (навпроти Катедрального собору). Тут детально розкажуть про те, як найкраще здійснити дитячу мрію. Не потрібно надто дорогих подарунків, краще придбати речі, які будуть корисними.

  На приготування подарунка дається достатньо часу. Святково запакований подарунок потрібно принести у офіс Мальтійської Служби у термін до 8 грудня. У часі свята Миколая під час урочистого дійства кожна дитина з двадцяти сиротинців, притулків чи шкіл — інтернатів отримує свій особистий подарунок з рук Святого Миколая.

 • Нагадаємо, У Франківську проведуть свято Святого Миколая за 130 тисяч гривень

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!