У Франківську Дара Корній презентувала книгу про домашніх духів

 • В Івано-Франківську письменниця Дара Корній презентувала 2-й том книги «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» 

  Яким духам варто залишати молоко в мисці, а яким окраєць хліба? Про це дізналися присутні на презентації книги Дари Корній 2 листопада у книгарні «Є» за участю модератора Мирослава Кошика. 

  Книга «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» відправляє читача у дивовижний і самобутній світ українських вірувань в чарівних істот та прадавніх традицій. Письменниця-прозаїк, а також лауреат премії «Коронації слова» зазначила, що книга «чарівна» і доступна для читання будь-якого віку.

  Авторка розкриває актуальні теми: про родинний затишок, поміч домашніх духів госпадареві, налагодження внутрішнього світу та гармонії в домі. Дара Корній з художницею Ангеліною Канковою ілюстрували образи персонажів в правдивому амплуа, хоча і з «кумедним» підтекстом. 

  Атмосфера заходу була сповнена цікавими розповідями та реальними фактами. Під час презентації письменниця відповідала на запитання прихильників. 

  «На одну з презентацій у Києві прийшов дивний чоловік. Я дивлюся на нього – і розумію, що він мені схожий на персонажа 1-го тому книжки «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи» – Бузничого…», – розповіла авторка.

  На завершення, забігаючи наперед, Дара Корній розповіла про написання 3-го тому книги  «Шкідники життя»

 •  

  Марія Григорук,

  гурток журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості 

  Нагадаємо, У Франківську Артем Чапай презентував своїх «Дивних людей»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!