У Франківську дають 50 тисяч за інформацію про паліїв аптек

 • Сьогодні, 6 лютого, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція представників мережі аптек “Здорова родина”.

  За два місяці їхні аптеки підпалювали п’ять разів. Перший підпал стався 14 грудня, потім – 5, 12 та 24 січня, і останній випадок – 5 лютого. Зловмисники кидали “коктейлі Молотова”.

  Поліція вже розслідує справу за статтею “Недобросовісна конкуренція”. Але підприємці-власники мережі пропонують також винагороду в 50 тисяч гривень за будь-яку інформацію про паліїв їхніх аптек.

  Якщо ви володієте такою інформацією, звертайтесь у поліцію за телефоном “102” або в аптеку за телефоном +380504654408.

  Зауважимо, що аптеки знаходяться в житлових будинках, тож вогонь може наробити значної шкоди сотням людей. Мережа цих аптек в Івано-Франківську налічує 35 закладів. Вона представлена у десяти областях України.

  Юрист “Здорової родини” Дмитро Смоленський каже, що такі злочинні дії схожі на буремні дев’яності, коли з підприємцями розправлялися методом грубої сили та залякування.

  “Всі наявні дані, а також відео з камер спостереження ми передали у поліцію. Маємо обґрунтовані підозри, що це справа рук недобросовісних конкурентів”, – додає Дмитро Смоленський.

  Сума збитків, завданих підприємцям, становить близько 300 тисяч гривень. Це вартість спалених дверей, меблів та устаткування. Втім, майно було застраховане. За словами юриста, камери зафіксували автомобіль на місці першого підпалу, який поїхав відразу після злочину. Є на відео і момент закидання пляшки з легкозаймистою сумішшю всередину аптеки.

  Читайте також: В Івано-Франківську горіли двері в аптеку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!