У Франківську демонтують чотири незаконні тимчасові споруди

 • В Івано-Франківську демонтують декілька тимчасових споруд. Відповідне рішення сьогодні, 18 липня, прийняв виконавчий комітет.

  Особи, які встановили або користуються незаконно встановленими об’єктами, мають протягом п’яти робочих днів з моменту оприлюднення рішення їх демонтувати. Мова йде про тимчасову споруду на вул. Вітовського, 7 та три тимчасові споруди на вул. Галицька, 43 б.

  Якщо власники самостійно не демонтують гаражі, то через п’ять днів працівники департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою мають зробити це самостійно.

  Нагадаємо, що головний комунальник міста Михайло Смушак пояснив, що власники гаражів чи інших МАФів, які були демонтовані, можуть повернути своє майно. Проте їм доведеться компенсувати витрати на проведення їх демонтажу та зберігання.

  “На повернення вони мають шість місяців з моменту демонтажу. У випадку, якщо власники не оплатять витрати і не заберуть своє майно, то підприємство, де все зберігається, реалізовує його як металобрухт. А зберігаємо ми це на КП “Івано-Франківськводоекотехпром”, – зазначає Смушак.

 • До теми: У Франківську демонтують незаконні гаражі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!