У Франківську депутати облради хочуть ліквідувати торговий дім “Галичина”

Сьогодні, 15 січня, розпочалась третя сесія Івано-Франківської обласної ради.

Начальник управління  майна спільної власності територіальних громад області обласної ради Світлана Борушок доповіла про Програму фінансової підтримки обласного комунального підприємства “Торговий дім (об’єднання) “Галичина” на 2016 рік.

Реалізація цієї програми дозволить забезпечити належне утримання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, погасити заборгованість за отримані комунальні послуги в адміністративному будинку на вул. Василіянок, 62 а у м. Івано-Франківську. Для цього потрібно 243 тисячі гривень.

Однак Остап Дзеса сказав, що це все одно не вирішить проблеми. Тому він запропонував дати протокольне доручення, щоб ліквідувати це комунальне підприємство.

“Це питання з бородою. Це питання дуже важливе, але водночас і сумнівне. Ми “за”, щоб надати фінансову підтримку, щоб покрити газову заборгованість. Але проблему ми все одно не вирішимо. Цю структуру треба ліквідовувати. З липня ми судимось, щоб ліквідувати цю структуру. Ми навіть доходили до Києва, але там перешкоджали цьому. Тому хочу, щоб ми дали фінансову підтримку, але і дали протокольне доручення, щоб продовжити ліквідовувати це підприємство”, – наголосив Дзеса.

Олександр Сич дав протокольне доручення про відновлення процесу ліквідації комунального підприємства “Торговий дім (об’єднання) “Галичина”.

“Чому від 2007 року підприємство, у якого не має керівництва не може бути ліквідованим?”, – насамкінець запитав Олександр Сич.

Депутати підтримали цю пропозицію.

DSC_0472

Нагадаємо, що після палких дискусій депутати Івано-Франківської облради проголосували за зміни до бюджету.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!