У Франківську десять студентів ПНУ отримали стипендії від США

Сьогодні, 2 грудня, у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника десятьом найкращим студентам із малозабезпечених сімей вручили сертифікати на отримання стипендії в розмірі 500 доларів США від американського фонду родини Лозинських. Ця родина протягом багатьох років підтримує українських студентів, які прагнуть поглиблювати свої знання та працювати задля науки.

Про це розповів ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда:

“Між нашим університетом та Фундацією існує договір про надання ними благодійної фінансової допомоги студентам Прикарпатського. Пишаємося довірою наших партнерів, які обрали нас у числі небагатьох університетів України”, – розповів ректор.

Ігор Цепенда зазначив, що кожен із претендентів на отримання стипендії пройшов відповідний конкурс. Його основними вимогами були: високий рівень досягнень у навчальній діяльності, активна участь у громадському житті університету та потреба у соціальній підтримці.

Ректор Прикарпатського університету також зауважив, що вони активно співпрацюють із вітчизняними та європейськими фондами. Зокрема, кращих студентів підтримують відомий в Україні Благодійний фонд «Повір у себе» та Фонд Інституту Східноєвропейських досліджень (Республіка Польща).

Читайте також: магістрантка ПНУ виграла гранпрі музичної олімпіади “Голос Країни”.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!