У Франківську дітей вчать не боятися лікарів

Сьогодні, 19 грудня, а Івано-Франківську для дітей провели свято. У фортечній галереї «Бастіон» відбулося чергове свято для малечі «Лікарня для ведмежат», яку проводять студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA).

«Лікарні для ведмежат» проводять у вигляді гри, щоб допомогти малечі подолати страх перед «білими халатами», зняти невидимий бар’єр між дитиною і лікарем.

“Хочемо пояснити дітям, що боятися лікарів не варто. Ще з дитинства діти бояться болі, от наприклад – стоматологів, ми ж хочемо, щоб вони не боялися бо тут немає нічого страшного” – каже заступниця голови Європейської медичної студентської асоціації Анна Близнюк.

Марія Мартинець голова Європейської медичної студентської асоціації в Івано-Франківську розповідає, що цей захід проводять щорічно до дня святого Миколая. Пояснює, що зазвичай діти бояться не самих процедур лікарів, а зовнішнього вигляду, наприклад білих халатів.

Під час заходу дітлахи мають змогу спробувати себе у ролі медиків та обстежити іграшкових ведмедиків.

“Тут буде вісім локації і стільки ж лікарів різноманітних спеціальностей. Діти будуть підходити до кожної локації, щоб лікарі навчили дітей медичних справ і розповіли їм більше про свою роботу”, – додає Близнюк.

Нагадаємо, Патрульні завітали до діток в Залучанський дитячий будинок-інтернат 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!