У Франківську діти переселенців та учасників АТО колядували у дитячій лікарні

 • Нещодавно вертеп, організований для переселенців, учасників АТО та місцевих мешканців, завітав у Івано-Франківську міську дитячу клінічну лікарню. Дітей, що опинилися на свята у лікарні, потішили виставою та пригостили солодощами.

  Батьки з дітьми були приємно вражені, адже не очікували такого сюрпризу. Так, багатодітна мати Ольга Слюсар розповідає, що на свята опинилася в лікарні відразу з двома дітьми, повідомляє прес-служба Архієпархію УГКЦ.

  «Я з дітками у лікарні із самого Різдва, – каже пані Ольга, – тому вертеп нас трохи відволік від медичних процедур, ми на хвильку забули, де ми знаходимось».

  Малеча з цікавістю розглядала героїв вертепу, у кожного з’явився свій улюбленець. Персонал лікарні підспівував колядникам та подякував за святковий настрій. У свою чергу виконавчий директор «Карітасу» Наталя Козакевич привітала усіх зі святами та побажала міцного здоров’я.

  «Ми намагаємось бути там, де ми потрібні, – говорить Наталя Козакевич, – адже зараз на вулицях міста святкують, а в лікарню до дітей навряд чи би хтось зазирнув, тому діти, які відвідують «Карітас» -з родин вимушено переміщених осіб, учасників АТО та просто місцеві мешканці вирішили об’єднатися та спільно зробити добру справу».

 • Після візиту у лікарню вертеп приєднався до святкової ходи містом у рамках фестивалю «Коляда на Майзлях».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!