У Франківську діти виготовляють обереги з червоної глини для військових

 • В Івано-Франківську майстриня Олена Грідіна разом із дітьми виготовляє амулети з червоної глини для українських захисників.

  До повномасштабної війни жінка створювала глиняні вироби для своєї крамнички. Тепер займається волонтерством. Цього ремесла навчає усіх охочих, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  Майстриня Олена Грідіна навчає охочих працювати з глиною упродовж останніх двох тижнів. Опанувати навички роботи із цим матеріалом, каже жінка, може кожен. А процес виготовлення глиняних амулетів – нескладний.

  Спершу м’яку глину розкачують, наче тісто. Потім за допомогою склянки витискають круглі форми, які й стануть основою оберегів. Ліплять глиняні амулети зазвичай з емблемою ЗСУ. Проте із формою та надписом, кожен може покреативити, розповідає майстриня.

  За увесь час роботи майстриня разом із дітьми виготовила понад 30 оберегів для військових. Окрім них, також створюють глиняні фігурки. Олена Грідіна розповідає, що планує провести згодом виставку, а вторговані гроші передати на потреби української армії.

  Майстер-класи в Івано-Франківську Олена проводить тричі на тиждень о 14:00 у Підземному Переході “Ваґабундо”. Майстриня запрошує долучитися до занять як дітей, так і дорослих.

  Читайте також: “Роблю внесок у перемогу”: художник з Франківська розпродує картини, аби допомогти ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!