У Франківську для будівельної компанії «Благо» колядував чоловічий колектив «Благо»

 • Сьогодні, 22 січня, до будівельної компанії «Благо» завітав  хор івано-франківського народного дому №1 «Благо».

  Володимир Бик, працівник будівельної компанії, паралельно співає і в однойменному хорі. Він розповідає, що без співу вже жити не може.

  «Наш хор у будинку культури створений недавно. У нас різний репертуар: народні пісні і колядки, окрім цього співаємо ще й у Катедрі під час Богослужіння», – каже пан Володимир та додає, що раніше колектив називався «Червона калина», проте з часом він розпався. Пізніше зібрали ще один колектив із 18 осіб та назвали «Благо».

  Сьогодні ж талановиті виконавці прийшли до будівельної компанії із Розколядою, бо хочуть прославляти народження Христа, а також підтримувати народні традиції.

  Комерційний директор будівельної компанії «Благо» Роман Коржак наголосив, що вони завжди раді приймати у себе колядників, бо це вже своєрідна традиція. Також він розповів про останні проекти компанії.

  «Зараз створюємо унікальний об’єкт «Манхенет». Тут ми хочемо зробити вільний двір від автомобілів та дитячі майданчики, унікальне мультифункціональне поле та смарт-квартири», – пояснює комерційний директор.

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!