У Франківську для дітей-пільговиків влаштують свято у «Чубі-бумі» та віртуальному світі

 • Сьогодні, 12 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього обговорили питання про проведення службою у справах дітей в місті заходів з нагоди Дня Святого Миколая та різдвяно-новорічних свят.

  Так, впродовж для 17-21 грудня для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах влаштують свято. На організацію та проведення заходів витратять 18470 гривень.

  Зокрема 17 грудня об 11 годині влаштують дитяче свято «В гостях у Святого Миколая» у дитячий розважальному центрі «Чубі бум», а 19 грудня об 15 годині дітям-сиротам, які у 2019 досягнуть повноліття, вручать подарунки до дня Святого Миколая та проведуть екскурсію на Ратуші.

  Також до вихованців Івано-Франківського міського соціально-реабілітаційного центру матері та дитини та до Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей прийде різдвяний янгол.

  Окрім того 20 та 21 грудня для дітей пільгових категорій влаштують зимові розваги у віртуальному світі та подарують солодощі.

 • Нагадаємо, В Івано-Франківську на Миколайчука відкрили сучасний дитячий майданчик

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!