В Івано-Франківську для літніх студентів провели заняття з йоги (ФОТО)

 • Сьогодні, 12 березня, в Івано-Франківську студенти Університету третього віку займалися йогою.

  Заняття для літніх студентів проводила йога-тренер Валентина Голованова. На початку заняття вона розвіяла сумніви студентів щодо тренування і розповіла, що комплекс вправ – нескладний і корисний для здоров’я спини. А також уточнила, у кого із присутніх є травми чи проблеми зі здоров’ям, щоб усім було максимально комфортно.

  “Є люди, які і в 90 років сідають на шпагат. Якщо ви рухаєтеся – це завжди чудово. А йога дуже корисна для хребта та постави, зокрема для тих, у кого грижі чи протрузії”, – наголосила тренерка.

  Тренування розпочали із розминки шиї, плечей та рук, а також присідань. 

  Довідково: Йога – це форма вправ, яка дає нам силу, витривалість, баланс, гнучкість і релаксацію. Це єдина форма роботи над тілом, яка наділяє нас цим всім одночасно. Йога підвищує гнучкість за допомогою вправ, які впливають на суглоби, у тому числі ті, які не завжди знаходяться в полі видимості. Більше про її користь читайте у матеріалі “П’ять причин займатися йогою”.

  Нагадаємо, безкоштовний Університет третього віку для літніх іванофранківців ініціював «Галицький кореспондент», запланувавши для юних душею студентів сім актуальних факультетів: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань.

  Збираються літні люди щочетверга о 15:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 4.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!