Добросовісні водії отримуватимуть наліпку “Класний водій” від франківської поліції

 • Сьогодні, 23 січня, в Івано-Франківську поліція презентувала проект «Керуй». Це соціальний проект Національної поліції України та Консультативної місії ЄС, який закликає водіїв дотримуватися правил.

  “Цей проект покликаний достукатись до свідомості громадян, адже вони мають велику відповідальність. Велика кількість ДТП відбувається якраз через порушення правил дорожнього руху”, – розповідає Яна Юносова, т.в.о начальника УПП Івано-Франківської області.

  Вона каже, що в 2017 році у порівнянні з 2016 роком дуже збільшилась кількість ДТП з потерпілими, тому є необхідність розпочати такий проект та довести людям, що вони є власниками свого життя.

  “Ми також хочемо відзначити класних водіїв. Зараз ми можемо видати наліпку, яка зазначатиме, що цей водій не вчиняв правопорушень. Ті, хто ж все таки порушив ПДР, не зможуть отримати таку наліпку”, – наголошує Юносова.

  Загалом є чотири види наліпок: “Я оффлайн”, “Крутий водій”, “Класний водій”, “Надійний водій”.

 • Отримати наклейку зможуть тільки добросовісні водії, які не вчиняли правопорушень. Тому, коли водій звернеться до патрульних, його буде перевірено на наявність правопорушень. Якщо ж людина, яка вже отримала відзнаку, порушила ПДР, то її заберуть. До слова, переваг на дорозі відзнака патрульних не надаватиме.

  Нагадаємо, Коли кожна секунда важлива: франківські патрульні довезли дівчинку до лікарні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!