У Франківську думають, що робити зі шкільними стоматологами, які лишилися без роботи

 • До міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа прийшли шкільні стоматологи з питанням подальшого їх працевлаштування.

  Тепер у школах міста не буде як таких стоматологів. Натомість у штатних розписах є посада лікаря. Через це не влаштованими на роботу залишилось п’ять осіб, які раніше були стоматологами.

  «Ми не проти того, щоб зберегти стоматологічні кабінети в школах, тим більше, що вони не погано працювали. Це хороша річ, у деякі кабінети багато вкладали. Але тепер у нашому штатному розписі немає стоматологів, є лікарі. Я не знаю, чи стоматолог може бути терапевтом», – сказав директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

  Натомість люди відповіли, що першу медичну допомогу вони вміють надавати й займались цим. Міський голова запитав, як цю ситуацію намагаються вирішити в інших містах. Йому відповіли, що стоматкабінети просто закрили.

  «Будемо думати», – відповів Марцінків.

 • Ігор Максимчук додав, що зараз у декількох школах ще немає лікарів, наприклад, школи №10, №11, №18, №23, №21, №25. За його словами, посаду стоматолога у школи вже ніяк не зможуть ввести, та можна взяти цих людей як лікарів або шукати інший вихід із ситуації.

  Нагадаємо, мер Франківська перевірив лікарню на Матейки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!