У Франківську готуються до зими: що вже зробили комунальні підприємства

 • В Івано-Франківську розповіли про підготовку міста до осінньо-зимового періоду.

  За словами директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» зробило капітальний ремонт водопровідних мереж та вводів протяжністю 1,81 км на суму понад 3 мільйони 423 тисяч гривень, капітальний ремонт каналізаційних мереж на суму 2 мільйони 242 тисяч гривень.

  Також працівники підприємства провели промивання каналізаційних мереж, очистили резервуари чистої води на водонасосних станціях, створили повний запас коагулянту тощо.

  Загалом «Івано-Франківськводоекотехпром» провів роботи вартістю понад 6 мільйонів 664 тисяч гривень. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» виконало поточний ремонт обладнання на центральних теплових пунктах та ремонт 31-ої котельні.

  Також підприємство провело гідравлічне випробування та поточний ремонт теплових мереж та діагностику дев’яти котлах. У котельні на вулиці Довгій, 68а провели реконструкцію, у повному обсязі провели технічне переоснащення котельні на вул. Юності, 11а тощо.

  Всього «Івано-Франківськтеплокомуненерго» виконало роботи на суму 9 мільйонів 820 тисяч гривень.

  ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» стовідсотково провела гідравлічне випробування теплових мереж протяжністю та виконала їх поточний ремонт. Натомість гідравлічне випробування та поточний ремонт котлів виконано на 90%. Окрім того, проводяться роботи з профілактичного і поточного ремонтів допоміжного обладнання.

  КП «Муніципальна дорожня компанія» підготувало чотири одиниці спецтехніки для механізованого прибирання доріг та вулиць від снігу. Заготовило 4000 тонн технічної солі для посипання вулиць у зимовий період тощо.

 • КП «Івано-Франківськміськсвітло» провело обстеження мереж зовнішнього освітлення для визначення аварійних осередків, замінило вісім аварійних опор, провело обстеження спецтехніки в експертно-технічному центрі та підготувало до роботи в осінньо-зимовий період п’ять одиниць автотранспорту. Загалом підприємство виконало робіт на 2 мільйони 375 тисяч гривень.

  КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» та КП «Дирекція замовника» провели поточні ремонти дахів в 18-ти ти будинках, склили двері та вікна, ремонтували систему центрального опалення та системи гарячого та холодного водопостачання. Вартість проведених підприємствами робіт – 4 мільйони 571 тисяч гривень.

  За словами Михайла Смушака, МІУК фактично підготував до роботи в опалювальний період 254 із 641 будинків (40%), КП «Дирекція замовника» – 33 із 55 будинків (60%). Також готові до зими 265 будинків із 395, що перебувають в управлінні ОСББ, ОК (ЖБК). З 42 будинків, де управляючі компанії – приватні, 28 – готові до зими. Смушак пояснює, що наразі підготовка до осінньо-зимового періоду триває. Їх планують завершити до 10 жовтня.

  До теми: У Франківську та ще двох районах області початок опалювального сезону під загрозою зриву

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!