У Франківську говорили про транскордонну співпрацю

 • Сьогодні, 14 лютого в Івано-Франківську відбувся круглий стіл, за яким йшлося про транскордонне та територіальне співробітництво.

  Захід співорганізовують ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» та Громадський центр «Ділові ініціативи» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

  На зустрічі експерти обговорили, як найефективніше поєднати можливості стратегічного документу області та програм транскордонного та територіального співробітництва, що діють в регіоні, та презентували дослідження в усіх прикордонних областях країни.

  Як зазначає один із експертів Сергій Саварин, представники органів місцевого самоврядування і влади намагаються використовувати усі можливості для розвитку області.

  “Нюанс у тому, що Асоціація з ЄС була підписана вже після того, як було створено стратегію розвитку Івано-Франківської області. Через цей момент стратегію не відображено у повному обсязі. Але це можна змінити, адже вносити правки у стратегію – це нормально”, – зазначає експерт.

  Нагадаємо, 61 проект за три роки: У Коломиї говорили про стратегію розвитку міста.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!