У Франківську група молодиків ледь не побилася з працівниками цирку

 • Сьогодні, 15  листопада, близько 21:30 в Івано-Франківську поблизу «Велмарту» трапилась сварка між працівниками цирку та місцевими жителями.

  Один із монтажників цирку розповів «Галицькому кореспонденту», що до них прийшли місцеві жителі, які хотіли пройти через територію, де відбуваються монтажні роботи. Їх не пустили, оскільки хлопці могли постраждати, наприклад, як каже чоловік, могло б щось впасти на ногу. Після того, як молоді люди почули відмову, то прийшли до цирку вдруге, але вже з більшою компанією. Щоб уникнути конфлікту, робочі викликали на місце події патрульну поліцію.

  Читайте також: Вночі в Івано-Франківську стріляли у 17-річного хлопця, стрілець втік

  Правоохоронці  підтвердили, що від директора цирку поступило повідомлення, що 10 осіб, можливо, з палками та бітами, мають намір побити його працівників. Як виявилось 19-річні та 20-річні хлопці просто хотіли  поспілкуватись із монтажниками, а допомогу покликали, щоб їх не чіпали.

  Учасник подій Михайло розповідає, що він йшов з магазину і зайшов на огороджену ділянку. Після цього працівники цирку почали ображати його. Михайлові вдалося поговорити із заступником керівника цирку, але під час розмови до хлопця прийшли монтажники, які запропонували відійти, і там почали його бити. Михайло каже, що справді покликав друзів, але це було для власної безпеки. Також було вирішено не писати заяву до поліції.

 •   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!