У Франківську гуртожиток для осіб з вадами зору потребує ремонту

 • У Франківську планують провести благоустрій двору на вулиці Петлюри, 19 у напрямку вулиці Сорохтея. В цьому будинку розташований гуртожиток, де проживає біля 50-ти франківців з вадами зору.

  Про це йшлося сьогодні, 31 березня, під час засідання комісії міської ради з питань доступності і соціальної допомоги людям з обмеженими можливостями.

  Окрім запланованого благоустрою в гуртожитку потрібно змінити електромережу, кажуть мешканці будинку.

  «Нам на благоустрій обіцяли 190 тисяч, потім обіцяли 120 тисяч. Але ніхто нічим не цікавиться. Немає ні обіцяного благоустрою, ні жодних розмов про ремонт електромережі, яку теж потрібно відремонтувати. Все закінчилось балачками. Ми не просимо у вас милості. Україна ратифікувала конвенцію про права людини. Ми маємо дотримуватись законодавства», – скаржиться Микола Ткачук.

  «Ми не можемо зробити все одразу: можемо зараз зробити благоустрій, або замінити електромережу. Є готовий проект на благоустрій. Одні представники будинку кажуть, потрібна електрика, інші – благоустрій. Мешканці мають тільки домовитись, що їм треба. Зараз буде патова ситуація: ми зробимо електрику, а ви скажете, потрібен благоустрій і навпаки», – розповідає  начальник управління інфраструктурної політики департаменту ЖКПБ Назарій Рогів.

  Як стало відомо, на проведення ремонту у дворі виділили 830 тисяч гривень. Якщо люди в задами зору вирішать, що потрібно зробити ремонт електрики, то гроші спробують перенаправити.

  Оскільки мешканці двору не можуть визначитись, заступник міського голови Олександр Левицький, пропонує спочатку визначитись з потребами мешканців. Наприклад, зібрати підписи мешканців. Відтак, які там проведуть роботи стане відомо незабаром.

  Нагадаємо, У Франківську побудують басейн, пристосований для людей з обмеженими можливостями

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!