У Франківську хлопчика, якого викинули у смітник, можуть повернути матері

 • Немовля, яке знайшли у сміттєвому контейнері на вулиці Сухомлинського в Івано-Франківську, можуть повернути його матері, якщо її знайдуть, або ж перевести у Надвірнянський будинок дитини. 

  Про це розповіла заступниця начальника обласної служби у справах дітей Віталія Попович, повідомляє “Суспільне Карпати”.

  “Це — індивідуально. Треба дивитися по ситуації, які обставини змусили. У будь-якому випадку на сьогодні, це – злочин, тому що такі умови склалися, що була реальна загроза для здоров’я та життя людини. Але шанси повернути дитину є”.

  Важливо, в яких умовах знайшли дитину, каже Віталія Попович, і згадує про “Вікно життя”, що діє в Івано-Франківську. Воно вже рятувало покинуте немовля.

  Якщо ж матір покинутого хлопчика не знайдуть, дитину поставлять на облік з усиновлення і соцслужби працюватимуть над пошуком нової родини. В іншому випадку немовля переведуть до Надвірнянського будинку дитини, каже Віталія Попович. Втім, вона вважає, що охочих взяти під опіку малюка в Івано-Франківську вдосталь.

  “На сьогодні в міськвиконкомі Івано-Франківська є достатньо багато пар, які перебувають на обліку з усиновлення. І там є черговість, тобто з цим працює служба у справах дітей виконавчого комітету. Я думаю, що новонароджений хлопчик не буде залишений без піклування батьків”, — розповідає Віталія Попович.

  Читайте також: стало відомо, в якому стані немовля, яке знайшли в смітнику у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!