У Франківську хочуть розширити дорогу біля “Велмарту” та облаштувати світлофор

 • Сьогодні відбулося перше засідання нового складу комісії з організації та безпеки дорожнього руху.

  Про це у мережі повідомив заступник міського голови та голова комісії Михайло Смушак.

  Зокрема, прийняли рішення щодо погодження облаштування світлофорного об‘єкту на перехресті вулиць Коновальця та Петлюри.

  Ця ділянка є небезпечною для пішоходів та в пікові години тут створюються постійні затори. Їх причиною є «вузьке» місце в районі ТЦ «Велмарт», адже там фактично з чотирьох смуг працюють дві. Якщо машина повертає до ТЦ «Велмарт», а на зупинці автобус, то весь трафік зупиняється. З протилежного боку (як їхати в місто), також зупинка громадського транспорту і переважно проїзною є тільки одна смуга. Окрім того, там є перехід, де дуже багато пішоходів.

  За даними поліції – це є місце концентрації ДТП.  За минулий рік там сталось сім зіткнень автомобілів та чотири наїзди на пішоходів, що спричинили людям травми.

  Окрім того, немає виїзду з вул. Сорохтея ліворуч, що перенасичує виїзд авто з вул. Петлюри вліво на вул. Коновальця. Там постійні затори.

  Відтак, комісія пропонує:

  • поставити світлофор на перехресті вул.Коновальця-Сорохтея;
  • розширити в районі ТЦ «Велмарт» дорогу на ще одну смугу для того, щоб автомобілі, які повертають до ТЦ «Велмарт» не блокували рух;
  • зробити в районі ТЦ «Велмарт» заїзні кишені.

  Ще одним важливим питанням було облаштування пристроїв примусового зниження швидкості на вулиці Сагайдачного. Зокрема, проблемними там є ділянки, де люди «стихійно» переходять через залізничні колії, а також в районі розміщення контейнерного майданчика.

  Комісією погоджено влаштування пристроїв примусового зниження швидкості, але паралельно будемо звертатися до Львівської залізниці з пропозицією погодити облаштування повноцінного пішохідного переходу для мешканців через колії.

  До теми: У Франківську водій тролейбуса, рухаючись заднім ходом, збив свою колегу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!