У Франківську хочуть створити лабораторію для обстеження онкохворих людей

 • В Івано-Франківську хочуть створити медичний центр радіоізотопної лабораторії, що займатиметься обстеженням онкохворих людей.

  Про це стало відомо сьогодні, 14 вересня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку бізнесу.

  Медики планують інвестувати кошти на створення центру у обласній психоневрологічній лікарні № 3 на вулиці Медична, 15, що в Івано-Франківську. Зараз це приміщення не використовується.

  Медичні працівники планують орендувати приміщення терміном на 10 років. Натомість депутати переконані, в оренду приміщення достатньо надати хоч б на 5 років.

  Деякі депутати, не маючи достатньо інформації, відмовились голосувати за погодження цього питання та попросили надати більше інформації.

 • Сьогодні заступник голови облради Василь Гладій каже, що питання пройшло медичну комісію, де фахівці і медики одноголосно погодили створення такого центру, в зв’язку з його гострою необхідністю. Депутати планують затвердити певну квоту на безоплатне обстеження категорій, які цього потребують. Термін у 10 років обумовлений тим, що на облаштування приміщення орендарі вкладають кошти у розмірі 3 млн гривень, переконує Гладій. Доставим и установим межкомнатные двери купленные у нас – HomeDoors

  Депутати сьогодні не погодили вирішення цього питання, в зв’язку з недостатністю голосів, але в подальшому його розглянуть на сесії ради.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!