У Франківську хочуть створити новий мурал: шукають художників (ФОТО)

 • Проект Пара муралів “Декорації міста” шукає авторів для нового мурал у на вулиці Незалежності.

  “Пандемія коронавірусу і спровокований нею карантин внесли у плани свої корективи і реалізацію проекту довелося відкласти, а після послаблення карантину ми змушені шукати нових художників”, – повідомили на сторінці ГО «Три двори».

   ГО “Три двори” оголошує конкурс ескізів на створення муралу в проїзді за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 55 (на фото).

  Вимоги:

  1. Мурал має включати в себе два стінописи – на обох стінах проїзду (розмір кожної стіни – 12,6 х 3 м.), під аркою – які мають створювати цілісну картину.

  2. Стінописи мають представляти собою цікавий оптимістичний малюнок із поєднанням національних мотивів, старого Станіславова або абстракції.

  3. Автори ескізу повинні бути спроможними до 23 серпня втілити свій ескіз у готовий мурал “під ключ”, не виходячи за рамки кошторису проекту.

  Кошторис проекту становить 30 000 грн, з яких 20 000 грн – фінансування з проекту Малі Ґранти Теплого Міста, а 10 000 – спільнокошт жителів будинку вул. Незалежності, 55.

  Ескізи муралу разом із інформацією про команду художників приймаються на електронну адресу trydvory@gmail.com до 31 липня 2020 року включно. Один художник може подати кілька ескізів. Про результат  повідомлять на сторінці ГО “Три двори”.

  Нагадаємо, у Музеї мистецтв Прикарпаття відкрили виставку творів художників Донеччини.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!