У Франківську капітально ремонтують вулицю Озаркевича (фото)

 • У Івано-Франківську вулицю Озаркевича повністю оновлюється.

  До ремонту на ній приступили комплексно. Перед тим, як наводити лад дорожнього покриття, чи облаштовувати тротуари, провели реконструкцію мереж. Це зробили ще минулого року. Зокрема, тут замінили водопровідні входи в будинки, встановили дощоприймальні решітки, а також каналізаційні мережі, інформує на своїй сторінці міський голова Руслан Марцінків.

  Зараз тут приступили до мощення плитки.

  Ярослав Кузик, головний інженер Управління капітального будівництва, пояснив, що такі маніпуляції довелося робити аби убезпечити територію від можливих підтоплень.

  «Гарно те, що по обидва боки передбачені прибордюрні лотки. Вони спрямовуватимуть дощові води в решітки. Це дозволить уникнути забруднення решіток. Брукуємо проїжджу частину плиткою вісімкою. Всього тут понад 2 500 метрів квадратних брукованої площі: це разом і проїжджа частина, і тротуари. За сприятливих умов плануємо завершити восени», – розповів Кузик.

  Галина Волошинюк мешкає тут все життя. Вона зізнається, що гарний стан вулиці пам’ятає ще з дитинства. З часом територія все більше руйнувалася. 

  Читайте також: у калуській школі завершили ремонт (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!