В Івано-Франківську “Карітас” допомагає людям розпочати власну справу

 • Сьогодні, 18 липня, в Івано-Франківську благодійний фонд “Карітас” передав обладнання учасникам проекту з самозайнятості для започаткування власної справи.

  Обладнання отримали учасники, які успішно захистили свої бізнес-плани. Розмір гранту склав 650 євро. Для учасників програми провели навчання – тренінги та консультації. Серед тих, хто успішно захистили бізнес-плани, є внутрішньо переміщені особи, учасники АТО та місцеві мешканці.

  “Ми завжди намагаємось допомогти людям, які опинились у складних життєвих обставинах. Причому зараз це не одноразова допомога – люди знайшли себе, розпочали свою справу. Це дасть їм можливість утримати себе і дати роботу іншим”, – розповів Володимир Чорній, директор БФ “Карітас Івано-Франківськ”.

  Олександр Доронюк – учасник АТО. Після повернення зі Сходу вирішив розпочати власну справу. Чоловік взявся за сушіння та продаж деревини, орендує приміщення, де обладнав цех. Для роботи йому був необхідний твердопаливний котел. В планах – офіційно зареєструватися, як приватний підприємець.

  Інна Денисова – внутрішньо переміщена особа, переїхала з Донецька. Там працювала вчителем у школі. В Івано-Франківську не змогла влаштуватися на роботу, однак вирішила зайнятися репетиторством, у тому числі і онлайн – по “Скайпу”. Для роботи необхідні ноутбук та графічний планшет.

  Гранти з самозайнятості для започаткування власної справи отримають 37 осіб, серед них 24 внутрішньо переміщених осіб, 3 учасника АТО та 13 місцевих мешканців. На першому етапі обладнання отримають восьмеро людей. Видача буде продовжуватися протягом двох місяців. Надалі працівники Карітасу здійснюватимуть супровід та моніторинг підприємців-початківців заради успішного розвитку їхнього бізнесу.

  До слова: У Франківську “Карітас” вчитиме атовців та переселенців вести власну справу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!