У Франківську “Карітас” вчитиме атовців та переселенців вести власну справу

 • Сьогодні, 26 квітня, БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” влаштував прес-конференцію з нагоди початку нового проекту із самозайнятості та мікропідприємництва.

  Так, франківський “Карітас” пропонує учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам та місцевим мешканцям спробувати себе у ролі підприємця.

  Отець Володимир Чорній, директор фонду, каже, що через конфлікт в Україні страждає багато людей, тому вони у такий спосіб намагаються підтримати їх, а найкраще це виходить через підприємництво.

  “Люди, які ніколи не займалися підприємництвом, але хочуть себе якось реалізувати, можуть займатися самозайнятістю або мікропідприємництвом”, – каже отець Володимир.

  У рамках проекту заплановані навчальні тренінги та захист бізнес-плану. Якщо ж учасник зможе успішно захиститися, то йому видадуть обладнання для ведення власної справи.

  Зазначимо, що вже сьогодні розпочинається дводенний тренінг із самозайнятості. Тренерами стали представники ГО «Ділові ініціативи» Тетяна Кулик та Сергій Васильченко.

  Тренерка зазначає, що сьогодні будуть вчити людей оцінювати свої можливості та самостверджуватись – визначати, що і як людина може робити. “Заняття проводиться у формі інтерактивного третінгу, бо всі ці люди вже мають свій досвід”, – каже пані Тетяна.

  Атовець Григорій Кондратенко розповідає, що нещодавно вирішив зайнятися продажем туристичного спорядження через інтернет-магазин. Далі він планує розширити власну справу, тому й вирішив скористатися такою пропозицією “Карітасу”.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, під час засідання постійної комісії з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на сході України та їхніх сімей повідомили, що впродовж 2017 року шести сім’ям загиблих атовців надано матеріальну допомогу на загальну суму 300,0 тис. грн. А 18-ом сім’ям виплачено матеріальну допомогу до роковин трагедії на суму 450,0 тис. гривень.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!