У Франківську керівникам ОСББ пояснили, як проходитиме співфінансування капремонтів

 • Сьогодні, 12 липня, в Івано-Франківську відбулась інформаційна зустріч для керівників ОСББ. На зібранні обговорили план реалізації “Програми співфінансування капітальних ремонтів будинків”, що перебувають в управлінні ОСББ.

  “Міський конкурс, котрий відбувається кожного року, цього року також оголошується. Ви можете подавати мені заяви у 214 кабінет, збереться комісія і ми визначимо переможця. А положення про ОСББ розділилось на дві структури: Рада будинкових комітетів і Рада директорів ОСББ. Отож, протягом двох тижнів я збираю інформацію, чекаю від вас пропозицій, і будемо визначати голів ОСББ”, – розповів Геннадій Пономаренко, начальник управління житлової політики Департаменту ЖКГ.

  Переможці конкурсів після перевірки того, чи дані у заяві відповідають реальності, отримають 50 тисяч гривень. Щоб податися на конкурс, слід мати такі документи: заява на голову комісії, назву голови ОСББ, назву ремонтних робіт. Усі конкурсні заяви будуть проходити через систему Prozorro. Тобто серед усіх учасників конкурсу, що подають заяви та членський внесок, може виграти тільки один керівник ОСББ.

  Обмежень у часі та у специфіці робіт немає, окрім тих, що потребують нагального виконання, до прикладу, ремонт під’їздів. Умовні привілегії мають роботи з утеплення, заміни водопостачальних труб тощо. Щодо субсидій, то вони визначаються за системою: кількість жителів, що припадає на квадратний метр. Тобто керівники можуть подавати заяви з уже прорахованим числом за цією формулою і отримувати субсидії.

  Читайте також: У Івано-Франківську розпочали ремонт газопроводу

 •  

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!