У франківську лікарню прийшла допомога від китайського міста-побратима

Сьогодні, 21 травня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про стан справ у місті під час карантину.

За його словами, в ОТГ вже виявили 371 випадок захворювання на коронавірус. 29 людей померли, ще по двох летальних випадках очікують на результати ПЛР-діагностики.

“167 осіб сьогодні перебуває в Центральній міській клінічній лікарні та Міській клінічній лікарні №1. 134 пацієнти вже одужали. 17 франківців знаходяться в обласному легеневому диспансері та 14 –  в обласній інфекційній лікарні”, – наголосив Марцінків.

Швидких-тестів в Івано-Франківську провели 3030, 780 показали позитивні результати.

“Я був в ЦМКЛ, лікарня працює нормально, все гаразд. За сьогодні до наших медзакладів поступило вісім пацієнтів. Надіємось, що ця тенденція буде продовжуватись”, – сказав міський голова.

Також він додав, що ЦМКЛ прибула допомога з китайського міста-побратима Наньнін.

“Там необхідні багаторазові халати, окуляри, маски. Дякуємо нашим друзям та партнерам з Китаю”, – наголосив Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що Івано-Франківськ та місто Наньнін Гуансі-Чжуанського Автономного округу Китайської Народної Республіки підписали угоду про співпрацю. А вже згодом франківські депутати з робочим візитом відправились у Китай.

На початку спалаху коронавірусної хвороби у Китаї мер повідомив, що Наньнін потребує допомоги. Тоді Франківськ виділив 150 тисяч, щоб купити засоби захисту китайському місту.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!