У Франківську майданівців нагородили подяками від обласної адміністрації та церкви

Сьогодні, 17 лютого, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулося нагородження учасників Майдану з Івано-Франківської області.

На нагородженні були присутні члени Івано-Франківської Самооборони, учасники Київського та Франківського майданів. Саме нагородження проводив очільник області Олег Гончарук, керівник обласного осередку Самооборони Ярослав Наваляний, а також представники духовенства.

Надія Богович, волонтер Самооборони Івано-Франківської області розповіла про її участь у Революції Гідності та чи була вона в Києві на Майдані.

“В Києві я не була, була тут, хоча активної участі на майдані не брала, я кожного дня возила їжу для хлопців. На той момент я не розуміла, як можна було сидіти вдома і не звертати уваги і не підтримувати хлопців, які цілими добами сиділи тут на барикадах”, – розповіла Надія Богович.

“На сьогоднішній день ми продовжуємо ту роботу, яку почали ще з часів Майдану, очищуємо владу, стараємось контролювати кожний її крок, стараємося проробити всю ту роботу, яку ті сили, які мали б насправді виконувати, її не роблять”, – Віталій Драчук, координатор Надвірнянської Самообоорони.

Нагадаємо, що у ГПУ встановили особи людей, які стріляли в майданівців.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!