У Франківську масштабний “Йога-марафон” зібрав 350 любителів йога-культури

Найбільший спеціалізований йога-центр Прикарпаття «Yoga IF School» провів «Третій безкоштовний «Йога-марафон» у Івано-Франківську. Масштабний захід був орієнтований зокрема на новачків, які прагнуть ознайомитися з особливостями йога-культури.

31 січня кращі інструктори та спеціалісти провели ознайомчі заняття в режимі марафону протягом п’яти годин. Все це відбувалося в спортивному комплексі «Олімп», де зібралася така кількість бажаючих, що й яблуку не було де впасти. Усього безкоштовний «Йога-марафон» зібрав 350 любителів саме цього заняття, що на сотню людей більше аніж торік.

«Заняття були розраховані як на початківців так і на людей які раніше не займалися йогою взагалі, більше того, вони були корисні і для досвідчених практиків», – зазначають організатори марафону.

Спершу відбувся всебічний активаційний тренінг в режимі марафону від інструкторів «Yoga IF School». Після цього присутні стали свідками цільового тренінгу від франківчанина Юрія Сулика на тему «Зміцнення фундаменту постави – ніг. Розширена робота із тазо-стегновими суглобами».

Насамкінець, відбувся ще один тренінг, на цей раз від гостя зі столиці Слави Гуцалюка на тему «Терапевтичні витягування». Практика була спрямована на вивільнення від зайвого напруження (фізичного та емоційного), яке блокує вільний рух рідин нашого організму і здебільшого є причиною більшості розладів нашого здоров’я, фізичного та емоційно-психологічного.

У коментарі журналісту «Галицького кореспондента» керівник Йога центру «Yoga If School» та водночас вчитель класичної йоги в Івано-Франківську Юрій Сулик, розповів більш детально про сьогоднішній захід.

«Ціль цього заходу – просвітницька діяльність, показати що таке йога. Зараз є безліч стереотипів пов’язаних із цією дисципліною. Сьогодні важлиий момент, бо це найбільш масовий захід, який ми організовували у місті. Івано-Франківськ стає одним із центрів йогічної культури в Україні. Тут багато праці вкладено і ми задоволені своєю роботою», – наголосив Юрій Сулик.

Феномен йоги: що треба знати іванофранківцям.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!