У Франківську мер перевірив, чи готова школа №4 до навчання

Сьогодні, 16 серпня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом директором департаменту освіти і науки Ігор Максимчук перевірили готовність школи №4 приймати діток в новому навчальному році.

Про це мер повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Школа дуже потребує ремонту та ми не можемо за рік навести лад в закладі, де нічого не робилося понад 20 років. Тому цьогоріч тут провели поточні ремонти харчоблоку та приміщень загального користування, почали замінювати вікна. Також капітально відремонтували два санвузли, ще один мають завершити найближчим часом», – пише Марцінків.

Крім цього, додає мер, школа є активним учасником та переможцем програм від міської ради. За кошти програми “Бюджет участі” тут встановили дитячий майданчик для дітей молодшого шкільного віку, а за Програмою розвитку місцевого самоврядування (співфінансування 30/70) – облаштували вхід до школи.

Читайте також: Активна громада: У Татарові жителі самостійно відремонтували свою вулицю Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!