У Франківську міграційна служба подала апеляцію на рішення суду по Бутусіну

  • Про це мовилося сьогодні, 16 лютого, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей.

    На засіданні розглянули питання про надання статусу добровольця Олегу Бутусіну – росіянину, який воює за Україну. Заступник директора департаменту соцзахисту ОДА Віталій Яворський розповів, комісія визнала його добровольцем при умові, якщо він буде мешканцем Івано-Франківської області.

    Зараз суд ухвалив зобов’язати міграційну службу повторно розглянути надання йому статусу біженця. Громадяни України Заступник начальника управління ДМС в Івано-Франківській області Андрій Якуб’як повідомив, на рівні міграційної служби України Бутусіну було відмовлено у наданні статусу біженця, оскільки біженцем може бути людина, яка не тримає зброю в руках.

    Рішення суду, щодо повторного розгляду його справи ще не вступило у законну силу. Окрім того, міграційна служба подала апеляційну скаргу щодо рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду. Наразі Львівський апеляційний суд ще не призначив справу до розгляду.

  • Нагадаємо, Міграційна служба повторно розгляне питання про надання атовцю Олегу Бутусіну статусу біженця.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!