В Івано-Франківську міністр юстиції відкрив оновлений РАЦС

Сьогодні, 31 серпня, в Івано-Франківську відбулось відкриття офісу РАЦСу, який реконструювали за принципом відкритого простору “OpenSpacе”.

Ведення прийому за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору» є європейським стандартом у сфері обслуговування громадян з метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

«OpenSpacе» унеможливлює існування черг, завдяки функціонування електронної черги, створення зручних та доступних умов для отримання громадянами послуг при особистому зверненні до відділу ДРАЦС за принципом «єдиного вікна».

“Тут можна буде отримати 14 послуг – реєстрація чи розірвання шлюбу, народження дитини і так далі. В результаті відкриття “Open space” бюрократії суттєво поменшало. Кохайтесь, українці, а про документи подбає міністерство юстиції”, – сказав міністр юстиції Павло Петренко.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків додав, що така інновація стане дуже потрібною, і її оцінять всі франківці, життя яких стане простішим внаслідок спрощення реєстрації.

Нагадаємо, у Франківську за добу одружили ювілейну тисячну пару молодят

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!