У Франківську міськрада проголосувала за надбавки меру та його заступникам

 • Сьогодні, 14 грудня, в Івано-Франківську відбувається сесія міської ради.

  Під час засідання розглянули питання про надбавку до заробітної плати, матеріальні допомоги та преміювання міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови – начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради та керуючого справами виконкому міської ради.

  Так, меру та його команді вирішили з 2 січня дати надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

  Також вирішили надати меру, секретарю міської ради, заступникам мера та керуючому справами виконкому матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати і преміювати їх за результатами праці, а також до державних та професійних свят.

  До речі, Руслан Марцінків та Оксана Савчук зачитала заяви, у яких йшлося про те, що участь у голосуванні вони брати не будуть. Загалом за це рішення проголосували 30 депутатів.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську прийняли дефіцитний бюджет на 2019 рік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!