У Франківську міський перинатальний центр і дитячу лікарню приєднали до клінічної лікарні №1

 • 7 травня припинили існувати як окремі юридичні особи «Міська дитяча клінічна лікарня» та «Міський клінічний перинатальний центр», що в Івано-Франківську. У грудні минулого року свою діяльність припинила «Міська стоматологічна поліклініка».

  Ці заклади приєднали до КНП «Міська клінічна лікарня №1», який з вересня минулого року очолює Тереза Стефанків – колишня очільниця Міської стоматологічної поліклініки, пише КУРС. Керівники приєднаних медзакладів працюватимуть у структурі кластера як директори підрозділів.

  Зауважимо, 31 липня 2023 року Івано-Франківська міська рада погодила реорганізацію закладів охорони здоров’я шляхом приєднання трьох медичних закладів до Міської клінічної лікарні №1. Тоді напередодні сесії медики міського пологового вийшли на протест проти скандального об’єднання із лікарнею №1.

  Лікарі «Міського клінічного перинатального центру ІФМР» зверталися до Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, голови Національної служби здоров’я України Наталії Гусак та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Медики вимагали не долучати до кластеру стоматклініку.

  До теми: Дев’ять малюків народилися на День міста в Івано-Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!