У Франківську між будинками люди вирішили приготувати шашлики (фотофакт)

Вчора, 16 лютого, в Івано-Франківську “Міська аварійно-рятувальна служба”   отримала незвичний виклик на вул. Довженка 11.

Про це МАРСіани повідомили на своїй сторінці у соціальній мережі. Мовляв, на лінію «101» зателефонувала франківка та повідомила про загоряння сміття між будинками.

“Після прибуття на місце МАРСіани вияви місцевих мешканців, які розпалили вогнище у мангалі для приготування шашлика”, – йдеться у дописі.

Оскільки вогнище було розведене з порушенням протитипожежних норм, вогнебоці залили його водою та провели профілактичну бесіду з громадянами які розпалили вогнище у житловій зоні.

Нагадаємо, що вогняна стихія щороку забирає життя людей та спричиняє багатомільйонні збитки. Так, за 2018-й рік на Івано-Франківщині спалахнуло 2127 пожеж.

Внаслідок цих пожеж загинуло 57 людей – 46 чоловіків, дев’ять жінок та двоє дітей. Ще 51 людина отримала опіки різної ступені тяжкості. Найбільша кількість пожеж трапилась на території Івано-Франківської міської ради – 486. Крім того, зареєстровано 58 випадків умисних підпалів. Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей пам’ятайте основні правила експлуатації електроприладів. З ними можна ознайомитися тут.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!