У Франківську можна буде отримувати права та реєструвати авто через ЦНАП

Сьогодні, 26 квітня, в Івано-Франківську відбулось підписання угоди про співпрацю між виконавчим комітетом міської ради та Регіональним сервісним центром МВС в Івано-Франківській області щодо надання послуг сервісного центру через ЦНАП.

Мова йде, зокрема, про видачу водійських посвідчень та реєстрацію транспортних засобів. Угода дозволить робити ці процедури не лише через поліцію, а й у центрі надання адміністративних послуг.

“Центр надання адміністративних послуг та міська влада постійно працюють над запровадженням нових послуг. Це робиться, щоб франківці могли отримати ці послуги максимально доступно, комфортно та з використанням сучасних технологій. Крім того, ми очікуємо підписання наказу міністра юстиції – і тоді у нас буде видаватися ще й свідоцтво про народження дитини”, – розповів Богдан Питель, керівник ЦНАПу.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків додав, що це однозначно є позитивною новиною. За його словами, законодавство дозволяє такі речі, і це зробить життя франківців простішим, а черги в установах – меншими. Крім того, йдеться і про доходи до міського бюджету.

“Співпраця МВС та міської ради буде продовжуватися, і я думаю, що люди відчують – йдуть зміни, з’являються альтернативи. Отримати посвідчення водія в центрі міста, а не на вулиці Юності буде зручно”, – сказав Олег Шпек, начальник регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, 10 прикарпатських ОТГ отримають допомогу в створенні і модернізації ЦНАПів 

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!