У Франківську можуть закрити сервісний центр Пенсійного фонду через COVID-19

 • Сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківську можуть закрити, якщо підтвердиться коронавірус у трьох працівників, які зараз на лікарняному.

  Іванофранківка Людмила Старікова каже, що боїться заразитися, бо перебуває у зоні ризику, інформує “Суспільне”.

  Я зранку не пішла, думала, що черги будуть менші, але бачу, що тут така сама черга, і доводиться стояти дуже довго, навіть, щоб запитати щось, отримати інформацію. Мені треба і документи здати, запитати. Доводиться стояти, а дистанції нема“, – скаржиться відвідувачка сервісного центру Пенсійного фонду Людмила Старікова.

  Коли відчиняють двері сервісного центру, ніхто із тих, що у черзі, не дотримується відстані.

  У цій ситуації винні самі люди, каже начальниця івано-франківського сервісного центру Пенсійного фонду Світлана Кучірка.

  Ми приймаємо лише за нагальними питаннями. Це означає, якщо у людини хтось помер з рідних і їм треба терміново оформити на поховання, бо немає за що ховати, то ця людина приходить, ми її обслуговуємо. Якщо є питання просто прийти в Пенсійний фонд поговорити (таких є дуже багато), то я вважаю, що є гаряча лінія, і можна зателефонувати і сказати“, – каже Світлана Кучірка.

  І додає, що люди не дотримуються дистанції: “Вони чи там, чи тут не вміють тримати дистанцію. Я не буду іти до них і казати: “Станьте на метр один від одного. Люди – грамотні і мають знати”.

 • Начальниця управління обслуговування громадян Пенсійного фонду області Оксана Козло каже, що у цьому сервісному центрі за день приймають до 200 людей. На електронну чергу, яка також працює, записуються по 1-2 людини протягом дня.

  Більше у сюжеті “Суспільного”

  До слова: Станом на 9:00 8 липня в Україні 50 414 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1306 летальних, 23 119 пацієнтів одужали.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!