У Франківську мистецька галерея ЧЕЧ відзвітувала за рік роботи

 • Сьогодні, 26 грудня, в Івано- Франківську прозвітувала за рік роботи мистецька галерея “ЧЕЧ”.

  Галерея розпочала свою роботу 13 грудня минулого року, проте за цей короткий час там відбулося вже 17 виставок. Митці кажуть, що інтересу в публіки до сучасного мистецтва не побільшало. Однак це лише початок, тож наступного року сподіваються на кращий результат.

  Художник Мирослав Яремак розповів про роботу цьогоріч.

  “Ми практикуємо сучасне мистецтво вже майже 30 років. Галерея працює вже рік, за цей час ми провели цілу низку подій, які є в контексті мистецтва. 18 виставок безпосередньо відбулися у галереї. Але також виставки були у Києві, Татарові, Відні та інших містах. Також ми організували понад 5 перфомансів”, – акцентує художник.

  Презентації у  “ЧЕЧ” організовують не лише прикарпатські автори, але й митці з усієї України та світу. Зараз у галереї представляють виставку львівського художника Івана Винарчика під назвою “Тиша”.

  До слова, у ці хвилини у Києві в “Мистецькому арсеналі” відбувається презентація часопису праць незалежного мистецтва Прикарпаття, зібраних за 30 років “Перший відмінок”. Авторами книги є Анатолій Звіжинський та Ростислав Котерлін.

  Нагадаємо, потік мистецтва: в Івано-Франківську відкрилась виставка “ЧЕЧ”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!