У Франківську на фасаді історичної будівлі встановили “правильні” вивіски

  • Рік тільки почався, а одна з вулиць у центрі Івано-Франківська вже поповнилась втіленим проектом від програми «Вивіски», яку реалізовує платформа «Тепле Місто». На вулиці Шашкевича, 1 сусідні заклади — компанія «Аксіома» та «Укргазбанк» — оновили свої вивіски за проектами програми.

    Різноманіття вивісок декількох підприємств, що розташовані в будівлі, замінили компактні та при цьому добре читабельні вивіски з назвами підприємств. У результаті — очам пішоходів відкрився фасад історичної будівлі (її автентичність, до речі, підкреслюють і двері, відрестовровані недавно завдяки грантовій програмі Urban Space 100), передають на сайті платформи.

    Обидві вивіски виконані у вигляді окремих об’ємних літер, що підсвічуються, без підкладки. Такий варіант вивіски не перекриває фасаду та чітко ідентифікує підприємство, не відволікаючи увагу споживача на підкладку або декоративні елементи. Вивіски розташована на рівні очей — це раціонально і зручно для клієнтів організацій.

  • Нові вивіски відповідають архітектурному ансамблю вулиці й архітектурно-художній концепціїї міста та суттєво відрізняються від попередніх за інформаційною наповненістю, розміром і розташуванням. Команда програми «Вивіски» щиро тішиться реалізації нашого проекту.

    Aksioma beforeDsc 1608

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!