У Франківську на кількох вулицях стався витік невідомої речовини, постраждали діти

 • Сьогодні, 17 червня,  о 00.25 прикарпатські рятувальники отримали інформацію про те, що в м. Івано-Франківськ по вул. Петлюри, 23, 25 та вул. Коновальця, 144, 146 відчутний різкий сторонніх запах невідомої речовини (можливо витік газу).

  Про це повідомляє головне управління ДСНС в Івано-Франківській області.

  Мешканці багатоквартирних житлових будинків вийшли зі своїх квартир на вулицю.  До місця події залучили рятувальників та газовиків.

   За інформацією диспетчера АТ “Івано-Франківськгаз” встановили, що аварійна бригада провела обстеження найближчих ГРП та витоку природного газу не виявила.

  Додатково поступила інформація про те, що з будівлі гуртожитку коледжу «Технологій та бізнесу» по вул. Коновальця, 142, через наявність різкого запаху невідомої речовини, персонал вивів із гуртожитку всіх дітей та розмістили на першому поверсі приміщень коледжу.

  Також, надійшло повідомлення від чергового лікаря КНП “ОКЦ Екстреної медичної допомоги та Медицини катастроф” про те, що до обласної клінічної дитячої лікарні госпіталізували восьмеро дітей з вказаного гуртожитку, а саме: троє у важкому стані та п’ятьох у стані середньої важкості. Діагноз: отруєння чадним газом.         

   Рятувальні підрозділи спільно з працівниками УГГ та поліції провели обстеження вказаних будинків, сусідніх будівель та прилеглої території – осередку розповсюдження невідомої речовини не виявлено. Ознак горіння немає. Рятувальники провели заміри концентрації небезпечних речовин та загазованості в повітрі (без перевищення допустимої норми).

  Станом на 02:30 подія стабілізувалась, спостерігається зниження рівня відчуття запаху невідомої речовини, всі жителі, зокрема діти гуртожитку повернулись до свого помешкання. Станом на 03:30 запах невідомої речовини не відчувається. Працівники поліції проводять слідчі дії.

   У реанімаційному відділенні перебуває троє дітей, ( двоє – 2005 р.н., один – 2004 р.н. ) стан важкий, у неврологічному відділенні перебуває п’ятеро дітей, ( троє – 2005 р.н., двоє – 2004 р.н. ) стан середньої важкості. Діагноз: отруєння чадним газом. 

  Станом на 05.30 загрози їх життю немає. 

  До слова, на Коломийщині загорілася стодола

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!