У Франківську на КП “Електроавтотранс” з’явилась кімната для відпочинку

 • В Івано-Франківську на комунальному підприємстві “Електроавтотранс” з’явилась кімната для відпочинку.

  З цехів, гаражів і просто з-за керма сюди приходитимуть працівники підприємства, аби набратись сил і просто поспілкуватись з колегами. Тут є міні-кухня, стіл для пінг-понгу, дартс, обідні столики та навіть невеличка бібліотека – все для того, щоб створити зручні умови для людей, що працюють на підприємстві.

  Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк пояснив, що така кімната відпочинку – не забаганка, а необхідність. Особливо, вона стане в нагоді водіям в осінньо-зимовий період.

  «Частина водіїв працює з так званим «розривом зміни». Адже максимальна кількість транспорту курсує вулицями міста у пікові години. Потім, зі спадом пасажиропотоку, частина одиниць повертається в депо. А водії відповідно й мають кількагодинну перерву. Саме тому й створили для них місце, де вони могли б відпочити», – пояснив Голутяк.

  До слова, відпочити тут можна як пасивно, посидівши на зручних диванчиках за горнятком чаю, або ж інтелектуально чи активно за грою.

 • Міський голова Руслан Марцінків зізнався, що подібні кімнати потрібні на кожному підприємстві. «Мені ідея такої кімнати дуже імпонує, адже люди мають можливість розслабитися та хоч на трохи відволіктись поза робочим місцем у вільний час», – наголосив Марцінків.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!