У Франківську на круглому столі говорили про покращення реабілітації осіб з інвалідністю

 • 30 березня за участю в.о. директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації В. Яворського та заступника голови громадської організації «Слід» В. Макара відбулося засідання «круглого столу» на тему «Я хочу знати свої права».

  На заході були присутні представники департаментів соціальної політики і охорони здоров’я облдержадміністрації та представники громадської організації «Слід», інформує прес-служба ІФ ОДА.

  Учасники «круглого столу» обговорили пропозиції та побажання щодо покращення надання реабілітаційної допомоги особам з інвалідністю. Зокрема, надання соціальних послуг та соціального захисту даній категорії осіб, забезпечення засобами реабілітації, спецавтотранспортом, санаторно-курортним лікуванням, засобами гігієни та інше.

  Було відмічено, що на сьогоднішній день існує потреба тісної співпраці влади з громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

  По завершенню «круглого столу» учасники відмітили, що заходи такого формату, завдяки обміну думками та досвідом роботи, сприяють удосконаленню реабілітаційного процесу та соціальній інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство.

 • Нагадаємо, У Франківську гуртожиток для осіб з вадами зору потребує ремонту

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!