У Франківську на Незалежності почали ремонтувати шляхопровід (ФОТО)

Тріщину, яка утворилася на шляхопроводі в Івано-Франківську на вулиці Незалежності, ремонтують бітумом.

Про це повідомив директор комунального підприємства “Муніципальна дорожня компанія” Віталій Бурко у соціальній мережі. 

Визначною подією для нашого міста впродовж останніх днів стало те, що “Міст тріснув”. Це викликало жваве обговорення серед мешканців, а особливо в середовищі “авторитетних фахівців широкого профілю”. Так от – візуальний огляд не виявив критичних пошкоджень конструкції мосту“, – пише Бурко.

Тріщини утворилися на асфальтобетонному покритті чітко по лініях деформаційних швів, які розширилися під впливом мінусових температур.

Ніхто шви не ремонтував, принаймні за роки Незалежності України. А це треба робити бодай раз на 10 років. Робота ця складна і дороговартісна. Звичайно, ми не є фахівцями по мостах, тому укладаємо угоду на обстеження шляхопроводу, яке остаточно встановить, в якому стані конструкційні елементи, зокрема й деформаційні шви, і якого саме ремонту вони потребують“, – додає Віталій Бурко.

За ці роботи підрядній організації буде проплачено 300 тисяч гривень, які виділив бюджет.

Наразі працівники “МДК ” залили тріщини гарячим бітумом, щоб туди не попадали сміття і вода.

Це не нанесло бюджету непоправимої шкоди, оскільки потратили відро бітуму і годину роботи. Цю операцію будемо проводити по мірі необхідності до початку ремонтних робіт. А поки що чекаємо результатів обстеження“, – підсумовує чиновник.

Нагадаємо: В Івано-Франківську ремонтують вулицю Чорновола (ФОТО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!