У Франківську на проведення церемонії «Тріумф-2017» витратять майже 200 тисяч гривень

 • Таке рішення прийняв виконавчий комітет сьогодні, 29 березня.

  «Тріумф» – це щорічна акція щодо відзначення кращих підприємств та підприємців міста, які стали лідерами економічного розвитку Івано-Франківська за підсумками року.

  Тож сьогодні виконавчий комітет виділив 195 тисяч гривень на проведення церемонії вшанування лідерів економічного розвитку “Тріумф-2017”. Зокрема, 30 тисяч на виготовлення призів та дипломів, 50 тисяч – на виготовлення сюжетів про діяльність підприємств-переможців церемонії, 47 тисяч – на технічне забезпечення та режисерсько-постановчі роботи, 48 тисяч – на оренду залу та послуги з обслуговування учасників та гостей акції, 15 тисяч – на каву-брейк та 5 тисяч – на квіти.

  Для порівння, у 2017 році для проведення церемонії виділили 150 тисяч гривень. Ймовірно, що цього року, як і минулого, її проведуть у ресторані «Пасаж Ґартенберґ».

  Варто зауважити, що організація та проведення “Тріумфу” є своєрідним рекламним заходом для поширення інформації про найкращі підприємства Івано-Франківська. Втім, частина франківських підприємців останніми роками ставиться до нагородження статуетками “Трімфу” скептично.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!