У Франківську на ремонт оглядового майданчика витратили майже мільйон гривень  

 • В Івано-Франківську на День Прапора відкрили оглядовий майданчик на міській ратуші.

  Духовий оркестр урочисто розпочав свято. На святі, як і годиться, виступив міський голова Руслан Марцінків, який повідомив, що відкриття майданчика приурочене не тільки 25 річниці Незалежності України, але й 160 уродинам патрона міста Івана Франка. Далі мер піднявся на майданчик, де спілкувався із журналістами.

  Міський голова зазначив, що до відкриття провели дуже багато ремонтних робіт: зробили освітлення, повністю оновили гвинтову драбину, оскільки вона була дуже небезпечною, замінили підлогу на майданчику, облаштували з оргскла поручні.

  Руслан Марцінків повідомив, що з міського бюджету на ремонт оглядового майданчика витратили 900 тис. гривень.

  «Звичайно, що є роботи, які треба доробити – встановити охоронну сітку та оглядові біноклі. Адже у хорошу погоду звідси добре видно гори», – сказав мер.

  Руслан Марцінків розповів, що частина коштів, які надходитимуть з продажу квитків, буде йти на розвиток ратуші, а частина – залишатиметься на розвиток краєзнавчого музею.

  «Це тільки початок. Ми подали проект реконструкції ратуші на грант Європейського Союзу, хочемо за отримані кошти зробити її  модерною та сучасною», – сказав Руслан Марцінків.

  Нагадаємо, Місто, як на долоні: у Франківську відкрили оглядовий майданчик на Ратуші.

   

  IMG_0066 (2)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!