В Івано-Франківську на Валовій до кінця жовтня встановлять модульну вбиральню

 • Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську відбулося засідання виконавчого комітету.

  Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак розповів про виконання програми розвитку мережі громадських вбиралень в місті Івано-Франківську на 2016-2018 роки.

  За його словами, на сьогоднішній день в центральній частині міста діють тільки два громадських туалети, які облаштовані належним чином. Тому є необхідність встановлення вбиралень, які матимуть сучасне обладнання там, де є найбільше скупчення містян та туристів.

  Смушак нагадав, що в центрі міста в 2017 році, вже встановили модульну вбиральню на вулиці Грушевського, яка обійшлася бюджету в майже 900 тисяч гривень. Вона пристосована для людей з особливими потребами, окрім того, містить довідкову інформацію з використанням шрифта Брайля. Обидві кабіни оснащені кнопками екстреного виклику, якщо комусь стане погано. Окрім звичних зручностей у вбиральні також є пеленальний столик для немовлят. Приміщення туалету має батареї обігріву.

  Крім цього об’єкту влада міста планує встановити сучасні вбиральні на вулиці Валовій та в сквері Княгинин. Департамент ЖКГ уже провів усі необхідні процедури для початку їх встановлення. «На Валовій вже йде облаштування всіх мереж. До кінця жовтня мали б їх відкрити», – наголосив Смушак.

  Як додав головний комунальник, в рамках програми також провели реконструкцію вбиралень в парку імені Шевченка.

  Читайте також: Марцінків закликав франківців не смітити у місті

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!