У Франківську на вокзалі пластуни передадуть Вифлеємський Вогонь миру

 • 13 грудня о 19:00, одночасно на вокзалах всіх обласних міст (включаючи Лисичанськ, Костянтинівку та Маріуполь на Сході), пластуни передадуть українцям символ любові та єдності – Вифлеємський Вогонь Миру.

  Щороку, напередодні Різдва, скаути всього світу поширюють символічний вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа. Він є символом тепла, миру та злагоди, душевного спокою, любові до людей і до світу.

  Цього року акцію пластунів з поширення Вифлеємського Вогню Миру підтримала Укрзалізниця – менш ніж за добу потяги доставлять вогонь у всі обласні центри, і вже 13 грудня о 19:00, одночасно на 25 вокзалах у всіх областях, українці зможуть запалити свічку від Вогню Миру. Така акція відбудеться і у місті Івано-Франківськ.

  Після відкритої передачі, пластуни продовжать поширювати вогонь та передадуть його у жителям міста та області, місцевій владі, церковним громадам, військовим частинам та іншим громадським організаціям.

  До слова, Пласт на Івано-Франківщині існує вже понад 30 років. Перші осередки Пласту на Прикарпатті були започатковані в Угорниках, Чернієві, Рогатинському, Надвірнянському районах та в місті Яремче.

 • Читайте також: На Івано-Франківщині створять пластовий вишкільний центр

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!